Scenic II EP kojamehe mehhanismi rem?

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
IvarL
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Apr 2010, 16:09
Minu Renault: Renault Scenic II 2003 1,6
Asukoht: Harjumaa

Scenic II EP kojamehe mehhanismi rem?

Postitus Postitas IvarL » 30 Nov 2011, 15:43

Scenic II (2003) parema eesmise kojamehe mehhanism kestab ca 100 000 km. Olemas kaks ühesugust kogemust. Kojamehe keskosa ei suruta enam piisavalt tugevalt klaasile ja järjest suurem ala kõrvalistuja poolt saab kehvalt puhastatud. Kulunud on puksidega mehhanism, mis pidevalt ilmastiku meelevallas. Loodetavasti on uuematel mudelitel paremini lahendatud.

Sceninc-taksosid remontinud töökojast öeldi viga on neile tuttav ja on lasknud remontida, kuid ei suuda enam leida kes neile seda tööd tegi.

Oskab keegi meistrit soovitada?

IvarL
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Apr 2010, 16:09
Minu Renault: Renault Scenic II 2003 1,6
Asukoht: Harjumaa

Re: Scenic II EP kojamehe mehhanismi rem?

Postitus Postitas IvarL » 27 Dets 2011, 18:12

Leidsingi selle foorumi kaudu meistri ja probleemile mõistliku lahenduse. Mehhanismi remontimine õnnestus.
Suur tänu, raika ja Tarmo!

Kel sama mure, võin anda kontakti.

timmo
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Okt 2010, 21:19

Re: Scenic II EP kojamehe mehhanismi rem?

Postitus Postitas timmo » 11 Mär 2012, 12:22

kui oigesti maletan, siis seal on sees laagrid, mis ara kuluvad ja siis vajub see konstruktsioon ara. ma enda autol tegin nii, et ostsin moodu jargi kaks uut laagrit sinna, oli valida mingisuguse x tootja ja skf laagrite vahel hinnad olid vastavalt 3&6 € algselt oli systeem koos neetidega. Remondi kaigus kasutasin parast polte mutreid. Soovitatav oleks selle probleemiga tegeleda varasemas staadiumis, sest minul oli antud hoovastik juba kahjustada saanud ja oli keerulisem ilusasti kaima panna systeemi.
Kogukulu systeemi remondil oli minul mingi 15-20€ ja paar tundi asjade otsimise ja kokku panemisega. Voimalik, et uus hoovastik ei ole oluliselt kallim, kuid ei olund ei aega ega tahtmist esindusest uurima minna palju see asi maksab...

[ Postitatud mobiililt ]

Vasta