Megane II tagaluuk lukus

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
toni88
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 16 Mär 2015, 16:29

Megane II tagaluuk lukus

Postitus Postitas toni88 » 16 Mär 2015, 16:33

Tere!

Mul on küsimus seoses Renault Megane II grandtour (05) tagaluugiga. Nimelt oli ühel hetkel vaja tagaluugist asju sisse panna, aga tagaluuk ei avanenud. Luugi avamiseks mõeldud nupule vajutamisest ei olnud mingit kasu. Kaardilt keskluku klõpsimine ei aidanud kuidagi, luuk oli ja jäi suletuks.
Kuigi teemat on korra siin foorumis käsitletud, siis oli asi piisavalt pealiskaudne, et pidasin vajalikuks asja uuesti ülesse võtta. Oskab keegi mulle seletada (soovitatavalt puust ja punaseks), kuidas ma selle luugi antud olukorras üldse lahti saan? Kas kellelgi on vastavat viga enne olnud, et mind natuke valgustada, milles võib seal probleem olla, et mitte asja päris juppideks lammutada?

Ette tänades,

T

toni88
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 16 Mär 2015, 16:29

Re: Megane II tagaluuk lukus

Postitus Postitas toni88 » 18 Mär 2015, 10:47

Rubriigis ise küsin ise vastan annan teada, et luugi avamise kohta juhul, kui lukk rikkis saab abi järgmiselt lehelt - http://www.ultracars.co.uk/renault-mega ... lease-fix/" onclick="window.open(this.href);return false;. Lukku ennast pole veel korda saanud. Õnnestus ainult parema poole pargid ära kustutada. Kas keegi teab, on see mõne kaitsme all? Salongis asuvatest kaitsmetest ei leidnud midagi sobivat, vahest kapoti all olevas kaitsmekarbis on sobiv?

dontslow
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Apr 2016, 17:56

Re: Megane II tagaluuk lukus

Postitus Postitas dontslow » 20 Apr 2016, 17:59

Tere

Mul oli ka pool aastat samasugune olukord tagaluugi ja udutulega. Tallinnas Allserv OÜ autoteeninduses vahetati mingisugune plokk äraja sai korda

kallem53
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 14 Nov 2019, 20:23
Minu Renault: Clio I, Megane, Traffic

Re: Megane II tagaluuk lukus

Postitus Postitas kallem53 » 15 Nov 2019, 11:37

Enda masinal juba teist korda sama probleem tekkinud. Esimesel korral tellisin uue luku ja sain tööle. Praegu ootan jälle luku saabumist Hiinast ja seniks ei saagi luuki kasutada... :( Tundub,et väsib kuidagi ära luku elektriline mootor ja jääb jõuetuks, mistõttu ei suuda enam avada.

muhlui
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 09 Nov 2015, 01:44

Re: Megane II tagaluuk lukus

Postitus Postitas muhlui » 17 Nov 2019, 20:28

Harva kui on luku oma viga. Enamasti on luugi juhtmed katki, või lüliti vett täis.

Vasta