Renault Megane CC põrandamatid!

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
emm sii
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 14
Liitunud: 13 Juun 2010, 22:02

Renault Megane CC põrandamatid!

Postitus Postitas emm sii » 13 Juun 2010, 22:11

Tere,
Oman Megane CC-d, mis on heleda sisuga ja olen terve igaviku otsinud sinna uusi põrandamatte, eelmine suvi kui sai auto soetatud olid juhiomas auk(eelmise omaniku pool kontsage arvatavasti :-D ). Mitu korda küsinud ABC Motorsist aga sealt alati ebamäärase vastuse saanud, umbes, et b-varuosa omad on ainult mustad ja spetsiaalsed CC omad maksavad 2500 krooni ja ei tea ka mis värvi need on kuna varuosakeskusest ei saa aru.... Olen otsinud ebay-st ka, saksaomas midagi leidnud olen, aga saksakeelt väga ei mõista! Ehk, siis pika jutu kokkuvõtteks(pikk jutt, **** jutt), oleks vaja beež-e matte meganile, pm sobivad ka lihtsalt tavalise megani omad, saaks esimesedki ära vahetada! Äkki keegi oskab aidata, anda nõu kust tellida või midagi!

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Renault Megane CC põrandamatid!

Postitus Postitas siimp » 14 Juun 2010, 00:32

Ega ei ole vaadanud inglismaa eBay`st? Palju saksa eBay`s olevast kaubast on identne inglismaa eBay`s müüdavaga (kaupmehed samad), aga inglismaalt on kindlasti parem tellida kui saksakeelt ei oska. Vaatasin, et seal mingisugused beežid on müügil kusagil 600kr hinnaga, aga eks sa pead ise otsima. Kui tellimisega hätta jääd, siis küsi aga julgelt privaatsõnumiga minult abi!
Hetkel jäid siis silma näiteks SELLISED. (Eks ise pead vaatama, et ikka täpselt sama mudeli omad on). :)

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Renault Megane CC põrandamatid!

Postitus Postitas MavaCX » 14 Juun 2010, 00:44

Jah, ma leidsin ka ise need samad, mida Siimp pakub...kuid nendega on selline jama, et Inglismaal on juht paremal pool ja esimesed matid pole identsed, et saaks siis meie (vaskul) pool kasutada...
Otsisin saksa eBay lehelt, ja jäid mõned silma. Enamuses on kõik pakkujad mingid kohalilud tehased, kes siis kaupa massiliselt pakuvad ja seepärast kõik kuulutused on ka ainult musta või siis mustjashalli värvi...aga annab ka väikese lisatasu eest vajaliku värvi saada. Mõnel juhul on see 1,5€ mõnel vast rohkemgi (ja ka iga lisa detail on lisa raha eest)...
Muidugi saab kohapealt palju odavamalt, kuid need on vaid käsitsi tehtud tavalisest vaipmaterjalist, millele on ääris ümber õmmeldud...Tehase kvaliteet on palju parem ning need pakuvad ka sellliseid matte, millel alumine pool kummist, libisemisvastaset (väheke ka vettpidav) materjalist.
Vt.:
http://cgi.ebay.de/PASSFORM-Fussmatten- ... 4cefe28ce3
või:
http://cgi.ebay.de/Fusmatten-Automatten ... 51931742c0
Pilt
V6 RENAULT

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Renault Megane CC põrandamatid!

Postitus Postitas MavaCX » 14 Juun 2010, 00:49

Ahjaa, kui abi vajad ja ise Tallinna pool oled (Siimp on Tartu kandist) võin abi pakkuda, ka siis kui tellimiseks otsuse teinud oled...Lihtsalt eBayst on kõige lihtsam tellida, kui ehk kusagilt kohapealt soovile vastavat leiad...
Need originaalid on kindlasti ka väga head kuid alati on ka odavamalt võimalik leida...
Pilt
V6 RENAULT

emm sii
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 14
Liitunud: 13 Juun 2010, 22:02

Re: Renault Megane CC põrandamatid!

Postitus Postitas emm sii » 15 Juun 2010, 01:37

Tänud juba ette :):
Inglise ebay-st leidsin ise ka, seal jep see väike jama ainult, et väga ei sobi meie autodele need! :-D
Vaatasin neid linke aga tahaks võimalikult originaalilähedasi, need lingid mis andsid tunduvad sellised..... kahtlased, samas kui midagi paremat ei leia siis tuleb midagi organiseerida, ise liigun Rakvere-Tallinn. Aga põhimõtteliselt, kui tahaks näiteks seda esimest varianti tellida, kas peaks lihtsalt pakkujale soovidega kirja saatma? Eks ma pean mõne tuttava kes saksakeelt oskab appi paluma lihtsalt. Lähen lähipäevil küsin huvipärast Wiru autost(tegeleb ka Renaultiga) ja pm kui tln olen siis võib Citymotorsist ka uurida.

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Renault Megane CC põrandamatid!

Postitus Postitas MavaCX » 15 Juun 2010, 13:38

Kui vähegi veab, siis võid vaadata mõnda avariilist masinat, see annab ka võimaluse... Kuid arvan, et nii Rakveres kui Tallinnas on originaal osa hind sama, ja sealt vast on võimalik ka üksikut tellida. Kui leiad endale abilise, kes saksa keelt valdab siis kõige lihtsam on müüjale helistada. Kui saadad kirja ja müüa proovib eBay väliselt kaupa teha, siis soovitan sellest hoiduda. eBay keskonnas on kauplemine kindlustatud, kui tekkib oht pettusele. Kuid kõik tegevused väljaspool selle alla ei lähe.
Pilt
V6 RENAULT

emm sii
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 14
Liitunud: 13 Juun 2010, 22:02

Re: Renault Megane CC põrandamatid!

Postitus Postitas emm sii » 15 Juun 2010, 14:44

Originaal osa tahakski kõigepeal teada saada, sest no ABC ju ei leidnud mulle õiget originaaligi üles!
Edit: Wiru auto väitis mulle üldse, et selliseid ei ole olemas. Halenaljakas juba :-D , no mu autos on heledad originaalid ju, leidsin netist ühe Megan CC kataloogi ka kus sellised matid sees, niiet eksisteerivad küll! Peab vist ise prantsusmaale minema järgi neile.
Igatähes, veits otsin veel ja kui ei leia siis ehk tellib ebay-st midagi. Aga endiselt igasugused pakkumised ja mõtted oodatud! :)
Edit2: Nii, lõpuks. Citymotors praegu tõusis kõige mõistlikumaks Renaulti esinduseks minu silmis, esiteks leidsid mulle üles õiged originaalmatid(2200.-), aga nemad pakuvad ka mitteoriginaalbeež-e(lasevad kuskil Eestis teha, kõik teised Renaulti poed on väitnud, et ei tehta beeže), 650.- krooni. Need küll mitte cabrio, vaid 5d omad, aga esimesed sobivad 1:1-le ja tagumstest väga ei hooligi kui nad veits naljakalt jäävad, kui vaja saab parajaks ka lõigata.

Vasta