Megane Grandtour lähitule probleem

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
Martineero25
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Juul 2010, 23:05

Megane Grandtour lähitule probleem

Postitus Postitas Martineero25 » 20 Juul 2010, 23:23

Terekest,
Isend on Renalt Megane Grandtour 1,5dci. Probleem siis selles, et kõrvalistuja poolne lähituli hakkas vilkuma ja kurja kui vastik on pimedas sõita. Käisin remonditöökojas ja seal sain vastuseks et mingi tule kinnitusandur ei toimi. Täna käisin teise "meistri" juures kes arvas et probleem on juhipoolse ratta juures asuvas mingis plastikust jublakas, mis tulesid reguleeris, kuid eelmisel suvel ära lendas teadmata suunas. Kohe tuli ka vilkuma ei hakanud, seega ei olnud ma teadlik sellisest vidinast:) Kas keegi oskab mulle nõuga abiks olla :?: Kust võiks otsida seda plastikust jubinat :?: Vabalt võivad targad ka mulle helistada või meili visata. :cool:

Ette tänades,
Martin-Eero
5292873
martineero@gmail.com

(muutsin teema pealkirja informatiivsemaks - siimp)

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Megane Grandtour lähitule probleem

Postitus Postitas MavaCX » 21 Juul 2010, 16:04

Väga raske on aru saada, mis sellel lambil siis vilgub? Kas lähitule põledes see vilgub, või auto liikudes kogu lamp rapub-valgusvihk sammuti? Kas sama on kaugtuledega sõites? Millised need...."remonttöökohad" olid, kas oled mõnda esindusse pöördunud? Kes üldse leidis selle "plastikust jublaka" kadumise? Ainsana tekib arusaam, et lambi sees olevat reguleerimishoova enam ei ole ja seepärast ka tuli vilgub-rapub?
Pilt
V6 RENAULT

Vasta