Megane II 2005 pardakompuutri ekraan kustub

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
deadmouse
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 36
Liitunud: 08 Juun 2010, 16:21
Minu Renault: Megane Grandtour 1,4 (2005)
Asukoht: Pärnu, Toronto

Megane II 2005 pardakompuutri ekraan kustub

Postitus Postitas deadmouse » 09 Aug 2010, 11:14

Kuumade ilmadega tuli vana probleem tagasi; seda on ka varem esinenud, aga iseenesest korda läinud. Mure nimelt selles, et reisiarvesti displei tähed ja numbrid tekivad ja kaovad oma suva järgi, näiteks ust avades on ekraanil "please insert card" asemel ainult "please" vms. Aeg-ajalt on ekraan triibuline ja loetamatu.

Ilmselt ei ole siin endal midagi teha ja tuleb teenindusse minna. Loodetavasti ei ole probleem väga tõsine ja halvemal juhul läheb vahetusse ainult displei. Kas kellelgi on ehk samalaadseid probleeme olnud?
Mégane

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Megane II 2005 pardakompuutri ekraan kustub

Postitus Postitas MavaCX » 09 Aug 2010, 13:28

Ma küll ei julge ise väita, et ekraani vahetusega see probleem kaob....minu VelSatisel hakkab sama kirjelduse kohaselt kompuutri hoiatuste ja nende hoiatuste häälelise teate vahele jääma "määramatu" ajavahe. Algselt tekkis see talvel suure külmaga, nüüd suvel on anomaalia jälle tagasi. Kui kevadel hoolduseajal esinduses seda kirjeldasin, siis pärast järgi minnes ei leidnud nemad mingit viga kuid pardaarvuti oleks nagu "uue elamise" sellest saanud, ning toimis suurepäraselt... Tõenäolislet tuleb masinale lihtsalt korra "särtsu" anda ning siis saab jälle rahulikult edasi kulgeda.
Pilt
V6 RENAULT

Kasutaja avatar
deadmouse
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 36
Liitunud: 08 Juun 2010, 16:21
Minu Renault: Megane Grandtour 1,4 (2005)
Asukoht: Pärnu, Toronto

Re: Megane II 2005 pardakompuutri ekraan kustub

Postitus Postitas deadmouse » 09 Aug 2010, 16:19

Mul oli samamoodi anomaalia viimati talvel käreda pakasega ja nüüd kuumusega. Loodan, et "aju" vms ei ole selle vea põhjuseks, kuna displei edastab infot korrektselt (st sõnumite sisu on vastavalt valitud seadele, hetkeline kütusekulu, keskmine, läbisõit jms) aga edastamise kvaliteet on kehv ja hakib. Vaatan veel paar päeva, kuidas auto käitub (äkki läheb jälle iseenesest korda!), siis teenindusse. Sõitmist see otseselt ei sega, aga mul on see "kiiks", et autos peab kõik 100% toimima.
Mégane

Vasta