Espace ei suhtle enam

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
Grand Espace
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 27 Dets 2010, 21:21

Espace ei suhtle enam

Postitus Postitas Grand Espace » 04 Mär 2012, 14:48

Tere,milles siis võib probleem olla,alul kui auto sai soetatud,lõi näit.serv tule põlema/aknapesuvett vähe/ütles ka ilusti seda,aga nüüd vaikib,kas see asi on läbi navi ,raadio või üldse eraldi teema?

olev
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Mär 2011, 13:28

Re: Espace ei suhtle enam

Postitus Postitas olev » 04 Mär 2012, 16:21

Äkki lülitasid Helga välja, see on Helga töö.

Grand Espace
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 27 Dets 2010, 21:21

Re: Espace ei suhtle enam

Postitus Postitas Grand Espace » 04 Mär 2012, 16:36

Äkki seletaks täpsemalt asja lahti.

olev
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Mär 2011, 13:28

Re: Espace ei suhtle enam

Postitus Postitas olev » 04 Mär 2012, 17:11

Helga on kõnesüntesaator, see naise hääl noh. Seda saab välja lülitada. Mul on Laguna, ei tea kuidas sinul see asi täpselt käib seal. Vaata raamatust.
Pole seotud ei raadioga, ei naviga, omaette asi on.

Grand Espace
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 27 Dets 2010, 21:21

Re: Espace ei suhtle enam

Postitus Postitas Grand Espace » 04 Mär 2012, 18:36

Nii manuaal lahti ja muud targad raamatud.mis autoga kaasa tulid,aga ei midagi.

olev
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Mär 2011, 13:28

Re: Espace ei suhtle enam

Postitus Postitas olev » 04 Mär 2012, 18:50

mis ei midagi? õiget kohta ei leia või on vale raamat?
Minul Helga räägib, kui nupp on väljas. Sisse vajutades vaikib, ehk tagurpidi siis on see asi tehtud, Helgalt saab ka küsida, selleks on teine nublakas mis ei fikseeru, lihtsalt korra vajutad ja siis Helga vatrab viimaseid uudiseid.

kmo
Huviline
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 04 Juul 2011, 00:57
Minu Renault: Laguna 2.2 dCi 2002
Asukoht: Harjumaa

Re: Espace ei suhtle enam

Postitus Postitas kmo » 07 Mär 2012, 00:32

Grand Espace kirjutas:Nii manuaal lahti ja muud targad raamatud.mis autoga kaasa tulid,aga ei midagi.
Ma vaatasin Laguna inglise keelset manuaali ( driver’s handbook), mille olen endale arvutisse salvestanud ning ka seal ei ole selle kohta sõnagi : ) Ei viitsi autoga kaasa tulnud eestikeelset manuaali üles otsida, et kontrollida, kas seal on selle kohta midagi (Päev hiljem: otsisin selle siiski üles ning avastasin, et seal on vastav peatükk olemas). Seega, kui Sa manuaalist seda õpetust ei leia, siis on kõik Ok, kuigi olevi manuaalis võib selle kohta kõik kirjas olla : )
Aga - vähemalt Laguna'l on selle naishääle sisse- ja väljalülitamiseks selline nupp (pilt, millele noole peale joonistasin, on suvalise Laguna oma, netist leidsin):
Pilt
Seal reas on (rooli poolt juhipoolse ukse suunas lugedes) - naishääle sisse- ja väljalülitamise nupp (sellele näitab punane nool), ESP nupp, cruise control'i nupp.
Muide, leidsin netist mingi aasta Espace'i manuaali - http://www.renaultuk.co.uk/PDF/MyHandbo ... 07_ENG.pdf. Vaata lk 1.64, seal vajalik kirjas.
Pilt
Laguna 2002, 2,2 dCi

Vasta