Espace II remondimehelt pakkumist

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
zorro
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 05 Dets 2015, 23:53

Espace II remondimehelt pakkumist

Postitus Postitas zorro » 06 Dets 2015, 00:02

Tere

Sooviksin alljärgnevale hinnapakkumist:
Renault Espace II , mootor 2,2 79kW
Tarvis teostada järgmised tööd:
paigaldada uus generaator ja starter
vahetada rihmad
vahetada rooliotsad ja zharniirid
piduritööd ( vahetada vana õli uue vastu ja tagapidur ning käsipidur hetkel ei tööta. Taga ketaspidurid)
Vahetada katkised armatuuripirnid tervete vastu

Võimalik on ka veel, et vaja on vahetada mootoripadjad vms. kuid see ei pea( kuid võib) sisalduma pakkumises.

Tervet talve oodata ei soovi.
Võib ise lisada ka juppide hinnad ( kui on teada kvaliteediga asi, mina ostaks hinna järgi kuna ei oska vahet teha miks Lucas 72 eurone starter peaks kehvem olema kui need kallimad)


Pakkumine palun saata emailile avonrebs@gmail.com võib ka siia teha kui meilida ei soovi.
Iseenesest võiksin ka ju kuhugi teenindusse viia, kuid mulle meeldiks kui seda autot teeks inimene kes teab Renaultidest rohkem kui raamat räägib ja ühtlasi võib olla ka teatab tänu sellele paljudest vahvatest seikadest mis mind ees võivad oodata kuskil kodust kaugel.
:D

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Espace II remondimehelt pakkumist

Postitus Postitas Edgar » 02 Jaan 2016, 16:55

Jõudu!
Soovitan sulle oma mehaanikut aga hetkel ei tea öelda kui tihe tema graafik on. Kui reisist jõuan siis uurin asja.
zorro kirjutas:Tere

Sooviksin alljärgnevale hinnapakkumist:
Renault Espace II , mootor 2,2 79kW
Tarvis teostada järgmised tööd:
paigaldada uus generaator ja starter
vahetada rihmad
vahetada rooliotsad ja zharniirid
piduritööd ( vahetada vana õli uue vastu ja tagapidur ning käsipidur hetkel ei tööta. Taga ketaspidurid)
Vahetada katkised armatuuripirnid tervete vastu

Võimalik on ka veel, et vaja on vahetada mootoripadjad vms. kuid see ei pea( kuid võib) sisalduma pakkumises.

Tervet talve oodata ei soovi.
Võib ise lisada ka juppide hinnad ( kui on teada kvaliteediga asi, mina ostaks hinna järgi kuna ei oska vahet teha miks Lucas 72 eurone starter peaks kehvem olema kui need kallimad)


Pakkumine palun saata emailile avonrebs@gmail.com võib ka siia teha kui meilida ei soovi.
Iseenesest võiksin ka ju kuhugi teenindusse viia, kuid mulle meeldiks kui seda autot teeks inimene kes teab Renaultidest rohkem kui raamat räägib ja ühtlasi võib olla ka teatab tänu sellele paljudest vahvatest seikadest mis mind ees võivad oodata kuskil kodust kaugel.
:D
[ Postitatud mobiililt ]
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

Vasta