Garantii osad

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded muude, tänapäevaste "nimedega" mudelitega
Vasta
kaurt
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Apr 2013, 09:29
Minu Renault: Fluence

Garantii osad

Postitus Postitas kaurt » 11 Apr 2013, 09:35

Sõidan renault fluence 2011. Esisillas mingid kummalised helid. On kellelgi infot mis osad peaks minema garantii alla, mis mitte? Julgeksin arvata et amort, sest käib selline iseloomulik sshhh heli kui lamedast august läbi sõita :cry: Löökaugu puhul kolinat vms ei ole.

Margo
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 14
Liitunud: 19 Mär 2013, 09:32
Minu Renault: Mégane III Coupé Dynamique 110

Re: Garantii osad

Postitus Postitas Margo » 11 Apr 2013, 12:47

Sama küsimusega oleks ju lihtsam pöörduda otse esindusse?

Kui oma Megane'i ostsin, väideti igal juhul, et garantii alla kuuluvad ka veermikuosad, nii et esinduse poole tasub pöörduda kindlasti.

kaurt
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Apr 2013, 09:29
Minu Renault: Fluence

Re: Garantii osad

Postitus Postitas kaurt » 11 Apr 2013, 12:51

Täitsa nõus, et sealt peaks teada saama. Lihtsalt meelsasti küsiks enne hinnapakkumise ka paarist teisest kohast... Aga jah seda teen nüüd igaks juhuks nii või teisiti... Lootsin, et äkki on kusagil mingi tark nimekiri lihtsalt... :)

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Garantii osad

Postitus Postitas MavaCX » 11 Apr 2013, 20:35

Saan ainult lisada, et Avantime-il esines tootmise alguses kahe aasta pärast sarnane viga ja selleks andis tootja välja ka tehnilise teate (Technical Note). Kuna saan siia lisada vaid pilte siis panen üles sellest teatest ühe lehe, millel on kirjeldatud tehase poolset probleemi käsitlust. Soovitan eelnevalt kui esindusse minna siis kontrollida esisillas (ja võimalusel ka tagasillas) olevad liigendid/ühendused ära, et nendes mingit loksu pole. Avantime-il pidi tootja probleemide esinemisel amordid ära vahetama, kuid ega need ei muutnud midagi paremaks. Võib-olla mõne teise tootja (mitte originaal) osad võivad asja parandada. Kuid kui kõik on veel garantii all siis soovitan sellest osa võtta. Las vahetavad ära nii kaua kui veel garantii kehtib.
kaurt kirjutas:Sõidan renault fluence 2011. Esisillas mingid kummalised helid. On kellelgi infot mis osad peaks minema garantii alla, mis mitte? Julgeksin arvata et amort, sest käib selline iseloomulik sshhh heli kui lamedast august läbi sõita :cry: Löökaugu puhul kolinat vms ei ole.
Manused
shock_absorber_noises.jpg
shock_absorber_noises.jpg (200 KiB) Vaadatud 9529 korda
Pilt
V6 RENAULT

kaurt
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Apr 2013, 09:29
Minu Renault: Fluence

Re: Garantii osad

Postitus Postitas kaurt » 13 Apr 2013, 11:27

vedas - stabika puksid ja garantii korras :)

Vasta