Robotkäigukastiga mure.

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
Valdur
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 22 Mai 2015, 21:28
Minu Renault: Traffic
Asukoht: Pärnu

Robotkäigukastiga mure.

Postitus Postitas Valdur » 15 Sept 2015, 21:29

Tere siitpere!
Kas siin on mõni robotkäigukastiga trafficu/masteri omanik?
Olen õnnetu robotiomanik ja hädas oma käigukastiga. Oleks lihtsalt hea kogemusi ja muresid jagada.

--------------

Terv
--Valdur--

[ Postitatud mobiililt ]

toniskat
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 17 Sept 2015, 15:16

Re: Robotkäigukastiga mure.

Postitus Postitas toniskat » 17 Sept 2015, 23:11

Tere

Kahjuks ei ole kogemusi ja muresid jagada, kuid olen just sellise käigukastiga masinat (Traficut) ostmas ja tahaks teada, mis mind ees ootab. Võibolla peaks siis tehingu tegemata jätma. Auto on 2011 aasta oma, läbisõit 200000 ja väidetavalt on 150000 peal uus robot pandud. Küsisin ka esindusest robotkäigukasti kohta ja sain jutust aru, et tegemist on jah probleeme põhjustava sõlmega, ca 150000 pidavat olemagi selle eluiga, uus robot maksab ca 3000. Eestikeelset infot ei ole kuigi palju, välismaa foorumites midagi leiab. Midagi kirjutatakse ka roboti asendamisest tavalise manuaaliga, seda varianti pakub ka esindus.
Kas tõesti on tegemist lootusetu asjaga? Välja valitud masin on muus osas korralik ja hea varustusega (2,5dci, pika kerega, Generation Evado). Lasin esinduses teha põhjaliku tehnokontrolli ja ainuke suurem puudus oli roolilati lõtk, kuid see ei vaja kohest remonti. Proovisõit jättis robotkastist päris hea mulje, veidi tahab tunnetus harjumist. Ma ei tea, kas mõtlen valesti, kuid kui antud masinal on robot 150000 pealt vahetatud ja praegu on 200000 ees, siis peaks saama selle robotiga veel 100000 sõita.

Tervitades
Tõnis

margo25
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Okt 2015, 19:45

Re: Robotkäigukastiga mure.

Postitus Postitas margo25 » 22 Okt 2015, 19:50

Tere.

Robot kastiga selline mure. Viisin auto City Motorsisse remonti. Vahetati ära sidur. Nüüd auto enam ei liigu käigukasti aju läks plokki. Kes selle jama kinni peab maksma, kui mina viin sõitva auto remonti?

margo25
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Okt 2015, 19:45

Re: Robotkäigukastiga mure.

Postitus Postitas margo25 » 22 Okt 2015, 19:52

Tere.

Tõnis minu Renault Trafic on sõitnud ühe robotiga 250000 km. Kilometraas sellisel autol on varjeeruv.

toniskat
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 17 Sept 2015, 15:16

Re: Robotkäigukastiga mure.

Postitus Postitas toniskat » 16 Nov 2015, 16:18

Tere

Olen ka ise pidanud City Motorsi jamasid kinni maksma. Näiteks Scenicul kõrgsurvepumba vahetuse 100000 pealt. Eelnavalt käisin auto garantiiajal mitu korda kurtmas, et pumba võll võib lekkida. Hammasrihma vahetuse ajal siis tõdeti, et oli jah võlli simmer aga siis oli juba garantii läbi.

Tõnis

Vasta