Renault Talisman

Renault ja Dacia uudised
Vasta
Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Renault Talisman

Postitus Postitas risto00 » 29 Nov 2015, 16:39

Pilt
TALISMANi staatust rõhutav disain vastab D-segmendi klientide kõikidele nõudmistele ning pakub omas klassis erakordset mugavust ja sõidunaudingut.

Renault TALISMAN kombineerib unikaalsel moel:

• Efektse disaini: sujuv ja elegantne kujustus,

• Avara ja hubase sõitjateruumi: rohkelt ruumi kõigile sõitjatele ning oma klassi parimate hulka kuuluvad esiistmed, pluss muljetavaldavalt suur pakiruum (608 dm3 VDA),

• Mugavust lisava innovatsiooni: digitaalne seitsmetolline kaane alla peidetav ekraan, R-Link2 koos 8,7tollise ekraaniga, värviline head-up näidik, BOSE Surround Sound helisüsteem ja käed-vabad parkimine,

• Innovatiooni, mis tagab sõidunaudingu: Multi-Sense tehnoloogia seadistab auto vastavalt juhi soovile. TALISMAN on ainus D-segmendi sedaan, mis kombineerib 4Control® nelja ratta juhtimise ja aktiivvedrustuse, võimaldades unikaalseid sõiduomadusi ning turvalist, dünaamilist ja vilgast juhitavust. Kõik need uuendused teevad TALISMANist erakordse sedaani, mille trumpideks on disain ja nauditav sõidukogemus nii juhile kui ka kaasreisijatele.

Pilt

www.youtube.com/watch?v=_JQqwJ4c2vM[/video]
www.youtube.com/watch?v=lKNFVd-INlQ[/video]
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

muhlui
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 09 Nov 2015, 01:44

Re: Renault Talisman

Postitus Postitas muhlui » 02 Dets 2015, 22:12

Väljas juba täitsa automoodi, salong oleks ka ok, kui poles seda teslalt kopeeritud näkkukargavad ekraani keset keskkonsooli.
Kuid see puhtalt minu arvamus ja uuena ma seda sõidukit ei osta, aeg näitab kas ka kasutatuna võtan :)

Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Re: Renault Talisman

Postitus Postitas risto00 » 04 Dets 2015, 22:05

Minule väga meeldib, ning mõttes mõlgub teha proovisõit sellega ning äkki isegi vahetada praegune liisingus olev masin uue selle vastu, võib-olla kui veel universaal tuleks saadavale, praegu ei paista olevat.
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

yeekim
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 242
Liitunud: 10 Juun 2015, 15:56

Re: Renault Talisman

Postitus Postitas yeekim » 04 Dets 2015, 23:49

Liiga palju tilu-lilu ja jooni/kontuure sihtsalt "joone" pärast.
Kui see on samasse klassi ku Safrane oli, siis Safraan oli 28X parema välimusega..

edu

Millegipärast levib mingi lastehaiguse moodi disain, kus autod meenutavad rohkem tranformerit, kui liikumisvahendit: kohe-kohe digimuutun mehaaniliseks kaheksajalaks!

Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Re: Renault Talisman

Postitus Postitas risto00 » 05 Dets 2015, 00:50

Kahtlemata maitse asi, ning turul peaks leiduma igaühe jaoks midagi vastavalt kui kandilist või ümmargust autot keegi tahab. Minu arust annavad jooned autole isikupära ja erilisust, mistõttu mulle enamus saksa autosid ei meeldi (suur sile uks ühegi kontuurita) ning mispärast ka praegune prantslane hoovis seisab.
On hoovis ka Safrane, ning ma ei saa öelda, et üks on parem kui teine, nad on lihtsalt erinevad, see on sama nagu öelda, kas parem on esi- või tagasillavedu/lamell- või naastrehv.
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

Kasutaja avatar
Space
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 172
Liitunud: 22 Jaan 2022, 15:54
Minu Renault: Renault

Re: Renault Talisman

Postitus Postitas Space » 27 Jaan 2022, 15:40

Millegipärast levib mingi lastehaiguse moodi disain, kus autod meenutavad rohkem tranformerit, kui liikumisvahendit: kohe-kohe digimuutun mehaaniliseks kaheksajalaks!
[/quote]

Ilused selged ja stiilsed kerejooned mitte nagu viimastel nurgelistel toyotakäkkidel.
Espace IV 2,2dci

Vasta