Zoe jagab ilmselgeid vihjeid järgmise Renault Clio ilme osas

Renault ja Dacia uudised
Vasta
Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Zoe jagab ilmselgeid vihjeid järgmise Renault Clio ilme osas

Postitus Postitas Rain » 30 Sept 2010, 15:22

Pilt

Ise on Zoe elektriline supermini, mis saab peagi seeriatootmiseks küpseks. Ent kui sellele otsa vaadata, on selge, et neljanda põlve Clio tuleb just umbes täpselt selline. Meenub ka ideeauto DeZir ning lootus, et ideeautod ka seeriasse ideeautodele võimalikult sarnasel kujul jõuaksid.

Võtame või näiteks Zoe terava koonu – sellisest saab peaaegu kindlasti kõigi tuleviku-Renault’de firmamärk. Clio tarbeks raiutakse sellesse brändiidentiteeti väljendavasse esiotsa lihtsalt tuulutusavasid juurde, et auto sisepõlemismootorit jahutada.

„Renault peab muutuma kirglikumaks ja emotsionaalsemaks margiks, soojemate, lihtsamavormilisemate ning ihaldusväärsemate toodete pakkujaks,“ rääkis firma disainiboss Laurens van der Acker. Aga sellist juttu räägivad ju kõik. Kes siis külmaks ja eemalolevaks jääda tahabki! Ning see Zoe on nii sile ja lihtne välja kukkunud, et sel pole ukselinkegi küljes, otsevaates on see aga otse kurja näoga, aga sellised ongi tänased trendid.
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

aarne
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 139
Liitunud: 31 Mai 2010, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Zoe jagab ilmselgeid vihjeid järgmise Renault Clio ilme

Postitus Postitas aarne » 30 Sept 2010, 22:44

Meenutab pisut Honda Civicu 5-ukselist versioon, mis iseenesest pole sugugi paha.
Civic on ju viimasete aastate üks kõige radikaalsemaid disaine mis on seeriatootmisse läinud.
Siit-sealt on lugeda olnud et Renault plaanib uue Clioga midagi tavapärasemast erilisemat.
Eks on ka aeg, sest ka minu meelest on Megane III ja Laguna III olnud pettumus, mis disaini puudutab.
Vanema Megane II ja Laguna II meeldivad mulle aga väga ja ütleksin et läheb veel paar-kolm aastat mööda ja siis mõjub Megane II ja Laguna II disain värskemana kui praeguste III-põlvkonna mudelite oma.
Tel. 5117023

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Zoe jagab ilmselgeid vihjeid järgmise Renault Clio ilme

Postitus Postitas siimp » 06 Okt 2010, 22:08

Loodan tõesti, et Clio järgmine generatsioon midagi sarnast tuleb (muidugi suurem). Tagumine osa meeldib väga ja esiosa on ka päris hästi lahendatud. Kui nüüd suuruse probleem välja jätta, siis on päris hea masinaga hakkama saadud. Linnapeal peaks täitsa mõnus sellisega sõita olema.
Jagan samuti aarne arvamust, et meenutab Civicut, aga Civicu UFO kujust oleks nagu Zoe puhul lahti saadud...
Eks näis mis sellest ideest saab. Renault`il on komme seeriatootmise tarvis autod ära lörtsida.

Rohkem pilte:

Pilt

Pilt

Pilt

Vasta