• Partnerid

  • Koostööpartnerid & sõprusklubid

Koostööpartnerid

MTÜ CLUB RENAULT koostööpartnerid - isikud ja firmad, kes pakuvad klubile erinevaid soodustusi ja partnerlust või kes on mitmel erineval moel aidanud ja toetanud CLUB RENAULT aktiivseid ettevõtmisi. Suured tänud Teile!

Citymotors

City Motors AS

http://www.citymotors.ee

Edukas Renault ja Dacia margiesindus aastast 2002. City Motors pakub sõidukite hooldamisel ja remondil täielikku teenuste valikut.
Club Renault liikmetele teeninduses soodustus vähemalt -20%!
Autorent -15%

ABC Motors

ABC Motors AS

http://www.abcmotors.ee

Abc Motorsis – profesionaalne personal, tipptasemel töökoda, korralik varuosade ladu ning kaasaegse sisseseadega värvi- ja keretöökoda.
Club Renault liikmetele teeninduses soodustus vähemalt -20% !

Hiteh

Hiteh Autoteenindus OÜ

http://www.hiteh.eu

Hiteh pakub laia valikut sõidukite kereremondi ja -värvitöid, hooldus- ja remonditöid, spetsialiseerudes põhiliselt 3-10 aasta vanustele autodele.
Club Renault liikmetele allahindlus töödelt -20% ja varuosadelt -10%.

Acar - Spare Parts

Allcar OÜ

http://www.allcar.ee

Autovaruosade maaletooja ja hulgimüüja. Meie valikus on rohkem kui 400 erineva tootjatehase tooteid. Firma pakub Club Renault liikmetele kõikidelt toodetelt allahindlust -10%!

Saint-Gobain Autover-Autoklaas

Saint-Gobain Autover-Autoklaas

http://www.autoklaas.ee

Autover-Autoklaas tegeleb autoklaaside müügi ja -paigaldusega Eestis. Club Renault liikmetele kõikidelt toodetelt allahindlust -20%!

Windrox

Windrox OÜ

http://www.windrox.ee

Windrox omab kümne aastast kogemust autoklaaside alal. Peamisteks tegevusaladeks on autoklaaside müük, autoklaaside paigaldus ja autoklaaside toonimine.
Club Renault liikmetele klaasid -20%, teenused -10%, kiletamine -10-15%.

Revel AutoSpa

Revel AutoSpa OÜ

http://www.autospa.ee

Revel AutoSpa kaubamärgi all rajatav autode käsipesulate kett on mõeldud kliendile, kes väärtustab puhastustööde kvaliteeti
Club Renault klubikaardi omanikele allahindlus -10%

Almelo autovaruosad

Almelo OÜ

http://www.almelo.ee

Almelo põhitegevusala on keredetailide tiivad, kapotid, põrkerauad, tuled, iluvõred, esipaneelid, peeglid, radiaatorid jne. müük.
Club Renault liikmetele soodustus -20%

JS Power

JS Power OÜ

http://www.jspower.ee

Club Renault klubikaardi omanikele allahindlus -10% EBC Brakes ning JR Filters toodetele! Allahindlus kehtib laos olevale kaubale.

MiniSMART

MiniSMART OÜ

http://www.minismart.ee

MiniSMART on mobiilne autode iluravi keskus. MiniSMART teab ja tunneb kõige paremini mida Teie auto vajab, olgu ta siis lihtne välipesu või korralik värviparandus – MEIE teeme seda alati kvaliteetselt!
Club Renault liikmetele allahindlus 20-30%!

Ravolar - Sound & Tuning

Ravolar Grupp OÜ

http://www.ravolar.ee | http://autosound.ee

Ravolar aitab valida just Teie eelistustele sobilikku heli. Teil on võimalus kuulata ja võrrelda kõiki nende salongis esitletud komponente. Club Renault liikmetele allahindlus 10% helitehnikale ja müraisolatsioonile!

Soovid saada partneriks?

Lugupeetud firmad ja isikud, kui arvate, et Teie ja CLUB RENAULT vahelisest koostööst võiks mõlemale kasu olla, siis võtke meiega ühendust info[at]club-renault.ee